Individuální koučování s koněm

Kůň je pro nás skvělým partnerem pro osobní sebereflexi, pro nácvik přesvědčivé komunikace a rozvoj přirozené autority. Zrcadlí naše jednání, naše vnitřní rozpoložení a emoce. Ve spolupráci s ním můžeme bezprostředně rozpoznat naše přednosti a slabiny a poznat cestu ke zlepšení. S koněm se rychle dostanete do hloubky a s jeho pomocí nastane vaše sebereflexe a sebeuvědomění, které vám pomůže lépe komunikovat s partnerem, dětmi či spolupracovníky. 

Naše koně jsou vedeni formou přirozené komunikace, díky které jsou nesmírně empatičtí a radostně s lidmi spolupracují. Tato forma je vhodná i pro účastníky, kteří nemají s koňmi žádné zkušenosti. S koňmi se po celou dobu pracuje ze země. Naše setkání bude probíhat dle domluvy v intervalu 90 - 200 minut.

cena od 1500,-Kč


Aktuality

Koňský příměstský tábor

22. 7. - 26. 7. 2019

Koňský příměstský tábor je určený pro děti od 6 - 15 let, které mají i nemají s koňmi zkušenosti. Každý den se konají jezdecké lekce či procházky do přírody s koňmi a probíhají další činnosti s koňmi spojené, jako vodění a čištění koní, základy přirozená komunikace, péče o koně. Zbývající čas probíhají táborové hry a zábavná výuka o koních. Čeká nás celodenní výlet s koňmi, jezdecké hry a výtvarná dílna s koňskou tematikou . Ke každému dítěti přistupujeme individuálně dle jeho možností a zkušeností, každý se u nás naučí něco nového. Máme hodné koně všech velikostí a zkušené instruktory. Tábor se koná v jezdeckém areálu, který leží na rozlehlé louce. V okolí je krásná příroda. V ceně jsou zahrnuté dvě svačiny denně a nápoje, obědy se dováží z restaurace (100,- Kč/den).

Cena: 3500,-Kč

Pro přihlášení pište na: deti.konenadchuchli@email.cz

Jezdecký příměstský tábor

5. 8. - 9. 8. 2019

Jezdecký příměstský tábor má intenzivnější charakter co se programu s koňmi týče a kapacita dětí je menší. Je vhodný pro děti, a mladistvé které mají o koně veliký zájem a již umí na koni samostatně jezdit v kroku a klusu. Jezdci se budou dělit do skupin dle dovedností a jejich um se bude nadále rozvíjet jak na jízdárně, tak v terénu. Ty nejzkušenější čeká i skákání přes překážky a cvalové vyjížďky. Dále nás čekají lekce přirozené komunikace a práce s koněm ve volnosti. Zaměříme se i na výuku teorie a praktických dovedností okolo péče o koně. Zahrajeme si pár her a něco si vyrobíme. Jeden den nás čeká večerní program a poslední den proběhnou jezdecké závody, na které se můžou přijít podívat i rodiče. V ceně jsou zahrnuté dvě svačiny denně a nápoje, obědy se dováží z restaurace (100,- Kč/den) nebo si děti nosí vlastní.

Cena: 5200,- Kč

Pro přihlášení pište na: deti.konenadchuchli@email.cz 

Horseman-leadership pro ženy

Sebepoznání a osobní rozvoj, zážitky i relaxace

7. 5. - 8. 5. 2019

Kůň je pro nás skvělým partnerem pro osobní sebereflexi, pro nácvik přesvědčivé komunikace, rozvoj přirozené autority a mnohého dalšího. Zrcadlí naše jednání, vnitřní rozpoložení a emoce. Ve spolupráci s ním můžeme bezprostředně rozpoznat naše přednosti a slabiny a poznat cestu ke zlepšení. Představujeme kurz výlučně pro ženy, který vychází z našich dlouholetých zkušeností - koučinku lidí s koňmi a též z byznys-koučování. Čistě ženský kurz umožňuje v uvolněné atmosféře, spontánně a bez make-upu, jít rychle do hloubky a vydat se na cestu svého rozvoje. U účastníků programu očekáváme, až na výjimky, minimální či žádnou předchozí zkušenost s koňmi. Dokonce není překážkou, pokud se koní trochu bojíte. Celý program vedeme s maximálním ohledem na bezpečnost účastníků, vždy respektujeme individuální potřeby a nikoho do ničeho nenutíme.

CO ZÍSKÁTE?

  • Uvědomíte si svůj přirozený styl komunikace, jak působíte na své blízké a kolegy. Zjistíte, co a kdy použít v komunikaci tak, abyste podpořila vztahy a radost z cesty ke svým cílům.
  • Kůň Vám odzrcadlí, jaký máte dominantní styl vedení a co jsou vaše "brzdy" v přesvědčivosti a získávání druhých ke spolupráci. Posílíte, možná i najdete, svou přirozenou autoritu.
  • Pochopíte, jak zklidnit nervozitu a překonat případný strach.
  • Ovládnete metodu, jak se nenásilně prosadit. Jak poznat chvíli, kdy mohu zatlačit a neztratit víc, než získám.
  • Schopnost radovat se z přítomného okamžiku (nepropadat do ubíjejících vzpomínek nebo drásajících scénářů o budoucnosti).
  • Prohloubíte schopnosti spolupráce s kolegy.

METODA:

Kombinace koučování s koňmi, tj. práce s koněm ze země, s individuálním profesním koučováním.

Vzhledem k menšímu kolektivu nabízíme i krátkou jezdeckou lekci nebo vycházku do přírody na koňském hřbetě. I zde ověříte získané dovedností při komunikaci s koněm ze země. Do ničeho nenutíme, co nechcete, nemusíte. I tak si to užijete a hodně si odnesete!

Čas:

1. den 10:00 - 18:00 (+ večerní program u ohně, dle nálady a únavy)

2. den 9:00 - 17:00

Přihlášky a platba:

Emailem: janovcovav@volny.cz nebo telefonicky: + 420 608 752 103

Cena za osobu: 6.000,- Kč

Záloha 3.000,- Kč po přihlášení. Doplatek do 20. 4. 2019. Bankovní údaje a další info pošleme mailem.

Vybavení: Sportovní oblečení (nešustivé; starší oblečení lepší), pevné boty, pro případ deště a bahna holínky a pláštěnka. Radši přiberte na převlečení více variant, budete venku celý den!

Strava : Strava v ceně! Obědy nejčastěji objednáváme společně dovážkou. Vítané jsou i domácí "výtvory" apod. na ochutnání😊.

Velikost skupiny: 6 účastnic + 2 lektorky