COVID 19

Aktuálně nepořádáme kuli opatření koňský kroužek ani skupinové kurzy osobního rozvoje či horsemanshipu.

Indiánský příměstský tábor

12. - 16. 7. 2021                 23. - 27. 8. 2021  

Příměstský tábor probíhá v našem krásném areálu v přírodě u koní. Program je vhodný pro děti od 5-ti let, které mají i nemají s koňmi zkušenosti. Každý den budeme mít program spojený s koňmi, budeme chodit do přírody, hrát hry a tvořit. Děti se u nás naučí koně čistit a vodit. Dozví se, jak indiáni s koňmi komunikovali a jak je od sebe rozeznávali. Během tábora proběhne jedna jezdecká lekce na koni a jedna projížďka v přírodě. Poslední den budeme malovat na koně. Pro děti bude zajištěná svačinka a pitný režim. Obědy si děti nosí vlastní nebo se objednávají a platí zvlášť v den nástupu. 

Cena: 4.300,-

Pro přihlášení pište na: deti.konenadchuchli@email.cz

Jarní horseman-leadership

dvoudenní kurz otevřený pro jednotlivce

Horseman-leadership je dvoudenní kurz navržený pro skupinu 4-6 lodí. Na rozdíl od individuálního koučování zde máte výjimečnou možnost strávit u koní více času a učit se i skrze pozorování druhých účastníků. U účastníků programu očekáváme, až na výjimky, minimální či žádnou předchozí zkušenost s koňmi. Co vám náš kurz umožní?

  • Kůň Vám odzrcadlí, jaký máte dominantní styl vedení a co jsou vaše "brzdy" v přesvědčivosti a získávání druhých ke spolupráci. Posílíte, možná i najdete, svou přirozenou autoritu.
  • Uvědomíte si svůj přirozený styl komunikace, jak působíte na své blízké a kolegy. Zjistíte, co a kdy použít v komunikaci tak, abyste podpořili vztahy a radost z cesty ke svým cílům.
  • Pochopíte, jak zklidnit nervozitu a překonat případný strach.
  • Ovládnete metodu, jak se nenásilně prosadit. Jak poznat chvíli, kdy mohu zatlačit a neztratit víc, než získám.
  • Schopnost radovat se z přítomného okamžiku (nepropadat do špatných vzpomínek a nebát se děsivých scénářů o budoucnosti).
  • Prohloubíte schopnosti spolupráce s kolegy, partnerem či dětmi.

Cena: 7.000,- Kč

Zahájení prázdnin & Loučení s prázdninami

1. - 2. 7. 2021                   30. - 31. 8. 2021

Zahájíme společně letní prázdniny a stejně tak se s nimi opět rozloučíme na dvoudenním workshopu, který je vhodný pro mladé jezdce, kteří koně umí ovládat v kroku a klusu a znají základy práce ze země. Jeden den pojedeme na vyjížďku a druhý den s koňmi popracujeme ze země. Zopakujeme si, co víme o horsemanshipu, zahrajeme si pár her a budeme tvořit a malovat. První večer si uděláme táborák a opečeme si špekáčky.

Cena: 3.000,- Kč

Pro přihlášení pište na: deti.konenadchuchli@email.cz