Aktuality

Indiánský příměstský tábor

20. 7. - 24. 2020

24. 8. - 28. 8. 2020  


Kurz je vhodný pro děti, které mají i nemají s koňmi zkušenosti. Každý den budeme chodit do přírody, hrát hry a tvořit. Součástí programu je jezdecká lekce na jízdárně a projížďka v přírodě. Děti se naučí koně čistit, vodit a krmit. Dozví se, jak indiáni jezdili na koních a jak s nimi komunikovali. Budeme malovat na koně a vyrábět totem. Obědy si děti nosí vlastní nebo se objednávají a platí zvlášť. Dbáme přísně na dodržování všech bezpečnostních pravidel v rámci ohrožení Covid - 19, zmenšily jsme kapacitu příměstských táborů a dodržujeme hygienická opatření. Pokud bude nutné, budou děti rozdělené na dvě skupiny po 8 členech a nebudou se s druhou skupinou potkávat. 

Cena: 3.100,-

Pro přihlášení pište na: deti.konenadchuchli@email.cz

Jezdecký příměstský tábor

3. 8. - 7. 8. 2020

Kurz je vhodný pro středně pokročilé a pokročilé děti, které umí koně samostatně ovládat v kroku a klusu. Jezdecký příměstský tábor je pro menší počet dětí a poskytuje tak více ježdění a individuálního přístupu. Každý den bude probíhat rozsáhlý program s koňmi. Budeme hrát hry a tvořit. Děti budou pomáhat s péčí o koně, podílet na hřebelcování a krmení koní. Bude probíhat nauka o koních a výuka praktických dovedností. Kurz zahrnuje dvě jezdecké lekce spojené s přirozenou komunikací a dvě vyjížďky do přírody. Obědy si děti nosí vlastní nebo se objednávají a platí zvlášť. 

Cena: 5300,- Kč

Pro přihlášení pište na: deti.konenadchuchli@email.cz 

Horseman-leadership pro ženy

Sebepoznání a osobní rozvoj, zážitky i relaxace

Kůň je pro nás skvělým partnerem pro osobní sebereflexi, pro nácvik přesvědčivé komunikace, rozvoj přirozené autority a mnohého dalšího. Zrcadlí naše jednání, vnitřní rozpoložení a emoce. Ve spolupráci s ním můžeme bezprostředně rozpoznat naše přednosti a slabiny a poznat cestu ke zlepšení. Představujeme kurz výlučně pro ženy, který vychází z našich dlouholetých zkušeností - koučinku lidí s koňmi a též z byznys-koučování. Čistě ženský kurz umožňuje v uvolněné atmosféře, spontánně a bez make-upu, jít rychle do hloubky a vydat se na cestu svého rozvoje. U účastníků programu očekáváme, až na výjimky, minimální či žádnou předchozí zkušenost s koňmi. Dokonce není překážkou, pokud se koní trochu bojíte. Celý program vedeme s maximálním ohledem na bezpečnost účastníků, vždy respektujeme individuální potřeby a nikoho do ničeho nenutíme.

CO ZÍSKÁTE?

  • Uvědomíte si svůj přirozený styl komunikace, jak působíte na své blízké a kolegy. Zjistíte, co a kdy použít v komunikaci tak, abyste podpořila vztahy a radost z cesty ke svým cílům.
  • Kůň Vám odzrcadlí, jaký máte dominantní styl vedení a co jsou vaše "brzdy" v přesvědčivosti a získávání druhých ke spolupráci. Posílíte, možná i najdete, svou přirozenou autoritu.
  • Pochopíte, jak zklidnit nervozitu a překonat případný strach.
  • Ovládnete metodu, jak se nenásilně prosadit. Jak poznat chvíli, kdy mohu zatlačit a neztratit víc, než získám.
  • Schopnost radovat se z přítomného okamžiku (nepropadat do ubíjejících vzpomínek nebo drásajících scénářů o budoucnosti).
  • Prohloubíte schopnosti spolupráce s kolegy.

METODA:

Kombinace koučování s koňmi, tj. práce s koněm ze země, s individuálním profesním koučováním.

Vzhledem k menšímu kolektivu nabízíme i krátkou jezdeckou lekci nebo vycházku do přírody na koňském hřbetě. I zde ověříte získané dovedností při komunikaci s koněm ze země. Do ničeho nenutíme, co nechcete, nemusíte. I tak si to užijete a hodně si odnesete!

Čas:

1. den 10:00 - 18:00 (+ večerní program u ohně, dle nálady a únavy)

2. den 10:00 - 15:00

Cena za osobu: 6.000,- Kč

Vybavení: Sportovní oblečení (nešustivé; starší oblečení lepší), pevné boty, pro případ deště a bahna holínky a pláštěnka. Radši přiberte na převlečení více variant, budete venku celý den!

Velikost skupiny: 6 účastnic + 2 lektorky