Přirozené jezdectví

Lekce na našich koních

Přirozené jezdectví je tu pro ty, kteří touží zažít pocit opravdového spojení s koněm. Důraz je zde kladen na přátelský přístup ke zvířeti. Cílem je uvolněný jezdec ve všech chodech a cvicích, stejně tak jako uvolněný kůň reagující i na ty nejjemnější signály. S koněm se během jezdeckých lekcí pracuje nejen ze hřbetu, ale i ze země formou horsemanshipu (přirozené komunikace). Jedná se o specifický přístup, který je založený na pochopení koňské mysli a řeči těla. 

Lekce probíhají na jízdárně, pokročilí jezdci jezdí i v terénu. Naše koně jezdí bezudidlově a mají kvalitní a pro jezdce pohodlnou výbavu. V ceně jezdecké lekce je i zapůjčení jezdecké helmy a bezpečnostní vesty. Lekce jsou vždy individuální, tedy pro 1 - 2 osoby. Délka lekce je od 50 - 70 minut, úvodní lekce má 90 minut.

Do jara 2020 nepřijímáme nové zájemce 

cena:  700,-Kč (při zakoupení 10-ti lekcí), 1000,-Kč (úvodní lekce)

* nepořádáme vyjížďky pro nejezdce a upřednostňujeme pravidelnou docházku, děkuji

Akademie přirozeného jezdectví

Kurzu je vhodný pro pokročilé jezdce, kteří mají zájem o intenzivní prohlubování svých dovedností v oblasti přirozeného jezdectví. Již se zaměřujeme i na malé detaily, které mají vliv na celkovou rovnováhu mezi koněm a jezdcem, jak při ježdění, tak při práci ze země. Mimo jezdeckých lekcí, mají studenti možnost se koním samostatně věnovat i v jiné dny (Po - Ne). Jezdci se postupně učí nalézt a opravit jezdecké a trenérské chyby u sebe a druhých. Podílejí se pravidelně na vedení jezdeckých lekcí v rámci koňského kroužku a dochází na víkendové služby. Studenti se takto postupně stávají samostatní v oblasti jezdectví a péče o koně. Získají pevné základy pro to, aby se v budoucnosti stali nejen dobrými jezdci, ale i dobrými trenéry.

10 lekcí 7000,-Kč

Lekce u vás ve stáji

Pokud máte zájem o lekci přirozené komunikace a ježdění na vašem koni, je možné se domluvit na návštěvě u vás ve stáji. Mám zkušenosti s problémovými či nervózními koňmi, ráda uvítám i ty bezproblémové. 

Nabízím poradenství při výběru vhodného koně pro vás.