Přirozené jezdectví

Lekce na našich koních

Přirozené jezdectví je tu pro ty, kteří touží zažít pocit opravdového spojení s koněm. Důraz je zde kladen na přátelský přístup ke zvířeti. Cílem je uvolněný jezdec ve všech chodech a cvicích, stejně tak jako uvolněný kůň reagující i na ty nejjemnější signály. S koněm se během jezdeckých lekcí pracuje nejen ze hřbetu, ale i ze země formou horsemanshipu (přirozené komunikace). Jedná se o specifický přístup, který je založený na pochopení koňské mysli a řeči těla. 

Lekce probíhají na jízdárně, pokročilí jezdci jezdí i v terénu. Naše koně jezdí bezudidlově a mají kvalitní a pro jezdce pohodlnou výbavu. V ceně jezdecké lekce je i zapůjčení jezdecké helmy a bezpečnostní vesty. Lekce jsou vždy individuální, tedy pro 1 - 2 osoby. Délka lekce je od 45 - 70 minut, úvodní lekce má 90 minut.

Do jara 2020 nepřijímáme nové zájemce 

cena:  700,-Kč (při zakoupení 10-ti lekcí), 1000,-Kč (úvodní lekce)

* nepořádáme vyjížďky pro nejezdce a upřednostňujeme pravidelnou docházku, děkuji

Akademie přirozeného jezdectví

Kurzu je vhodný pro pokročilé jezdce, kteří mají zájem o intenzivní prohlubování svých dovedností v oblasti přirozeného jezdectví. Již se zaměřujeme i na ty nejmenší detaily, které mají vliv na celkovou rovnováhu mezi koněm a jezdcem. Věnujeme se klasické drezuře a práci ze země. Studenti se samostatně věnují koním i v jiné dny a pomáhají s péčí. Postupně se učí nalézt a opravit jezdecké chyby u sebe a druhých a podílejí se na vedení jezdeckých lekcí v rámci koňského kroužku. Můj cíl je vychovat samostatné a citlivé jezdce, kteří si umí s koněm poradit ve všech situacích.