Koně zrcadlí naše jednání, naše vnitřní rozpoložení a emoce...

Zážitkové vzdělávání a Osobní rozvoj

Kůň je pro nás skvělým partnerem pro osobní sebereflexi, pro nácvik přesvědčivé komunikace, rozvoj přirozené autority a přirozeného leadershipu. Zrcadlí naše jednání, naše vnitřní rozpoložení a emoce. Ve spolupráci s ním můžeme bezprostředně rozpoznat naše přednosti a slabiny a poznat cestu ke zlepšení.

Naši klienti si stejně jako my tuto metodu oblíbili, protože jde rychle do hloubky a atakuje naši sebereflexi bezprostředním a silným zážitkem. Program stavíme na míru potřebám klientů od intenzivního rozvoje Leadershipu přes rozvoj spolupráce a komunikace až po čistě zážitkové teambuldingy.

Pracujeme s koňmi pomocí metody přirozené komunikace. Koně, pro naše účely "naši trenéři" jsou hodní, spolehliví a baví je spolupracovat. U účastníků programu očekáváme, až na výjimky, minimální či žádnou předchozí zkušenost s koňmi. Celý program vedeme s maximálním ohledem na bezpečnost účastníků, vždy respektujeme individuální potřeby a nikoho do ničeho nenutíme. 

Naše metoda je unikátním spojením mnohaleté praxe v managementu, rozvoji lidí a práci s koňmi. Využíváme osobní zkušenosti ze zahraničí, kde se metoda již řadu let úspěšně používá pro rozvoj jednotlivců i týmů. 

LEADERSHIP, PŘESVĚDČIVÁ KOMUNIKACE A SPOLUPRÁCE 


Co získáte?

  • Uvědomíte si svůj přirozený dominantní styl vedení a jeho přijetí okolím. 
  • Díky bezprostřední zpětné vazbě s koněm provázené skupinovým koučováním získáte možnost svůj styl vedení vědomě posilovat žádoucím směrem a vymanit se z jeho nedostatků. 
  • Posílíte, možná i najdete, svou přirozenou autoritu a zvýšíte tak osobní přesvědčivost. 
  • Prohloubíte schopnosti spolupráce s kolegy. 
  • Bezprostředně rozpoznáte rozdíl soustředěné spolupráce sjednocené snahou o společný cíl a pouhou formální spoluprací. 

ZÁŽITEK A SEBEPOZNÁNÍ 


Co získáte?

  • SPOLEČNÝ ZÁŽITEK: Společný zážitek vám přinese zábavu, odpočinek, přispěje k lepší týmové spolupráci a usnadní vzájemnou komunikaci.
  • SEBEREFLEXI A OSOBNÍ ROZVOJ: Uvědomíte si svůj přirozený styl komunikace, jak působíte na své blízké a kolegy. Zjistíte, co a kdy použít v komunikaci tak, abyste podpořila vztahy a radost z cesty ke svým cílům.
  • Nahlédnete pod pokličku tomu, jaký máte dominantní styl vedení a co jsou vaše "brzdy" v přesvědčivosti a získávání druhých ke spolupráci.